Liste Bilgisayar Servisi Subscribe RSS feed of category Bilgisayar Servisi

Macbook Retina Ekran Değişimi

Macbook Retina ekran değişimi bilgisayarınızın model yılı ve numarasına göre değişkenlik göstermektedir. Ekranınızın arızalanması durumunda yada düşme çarpma sonucu zarar görmesi halinde komple üst kasa olarak değişimi yapılmakta olup size… Devamı »

Premium Bilgisayar Servisi

Premium Bilgisayar servisi hizmetimiz başlamıştır.Premium bilgisayar hizmeti sayesinde problemlerinize hızlı çözümler sunmaktayız .Lokasyon yerinize göre değişen 30-45 dk.içinde hızlı servisimizden faydalanabilirsiniz.Yerinizde servis hizmeti, hızlı çözüm, kusursuz bilişim destegimiz ile 7… Devamı »

Akıllı tahta isletim sistemi kurma

Akıllı tahta isletim sistemi kurma konusunda bizimle iletişime geçebilir her türlü sorunlarınızda destek alabilirsiniz. Okulunuzda kullandığınız akıllı tahtanızın işletim sistemi bozulmuş veya yenilenmesi gerektiği zaman sizlere yardımcı oluyoruz. Akıllı tahtayı… Devamı »

Yerinde Bilgisayar Servisi 100 TL

Yerinde Bilgisayar Servisi, Erce Bilgisayar olarak iş veya ev adresinizdeki bilgisayarlarınızın her türlü arızaya müdahalesine 100 TL ye gerçekleştiriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin sokak sokak gezip bilgisayar aramaması için biz adresinize… Devamı »

Macbook Servisi

Macbook Servisi, Erce Bilgisiyar olarak macbook ve mac bilgisayarlarınızın her türlü donanım ve yazılımsal arızalarını gideriyoruz. Macbook bilgisayarlarınızdaki hard disk veya ssd sorunlarınız , ekran değişimleriniz , ram bellek sorunlarınızı… Devamı »

Kurumsal Bilgisayar Servisi

Erce Bilgisayar olarak , iş yerinizde Bilgisayarlarınıza servis , Microsoft Lisanslama , Antivirüs kurulumu , Web sitesi ve de Kurumsal mail oluşturmada sizlere hizmet vermekteyiz . Bilgisayar Teknik Servisi olarak… Devamı »

Türksat 4a Frekans Ayarlama

Uydu alıcınızdan Türksat 4A ayarlamak için manuel kanal ayarlamaya girerek aşağıdaki değerleri girerek kanal araması yapmamız yeterli gelmektedir. TGS sistemi ile Türksat uyduya yeni eklenecek kanallar otomatik olarak receiver ımıza… Devamı »

Uydunet (Türksat) İnternet Başvurusu

Uydunet Nedir? Kablo TV hizmeti üzerinden sunulan internet hizmetidir. Uydunet Avantajları Nedir? UYDUNET`te telefon hattına gerek yoktur. UYDUNET gerçek genişbant internet çözümüdür. UYDUNET size 60Mbps`e kadar sunduğu hız seçenekleri ile… Devamı »

TürkNet Adsl Başvuru

Türkiye ADSL de yeni fiyatları ile tanışıyor Aşağıda size uygun ADSL Tarifesi için 0 212 589 60 65 den bize ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilir ya da burayı tıklayarak açılan formu… Devamı »

Bilgisayar Servisi

Bilgisayar Servisi , Bilgisayarlarınızda oluşan bütün problemlere karşı 0 212 589 60 65 nolu telefondan Erce Bilişime ulaşırsanız Teknisyenlerimiz tarafından Bilgisayar arızalarınız isterseniz yerinde (sizin adresinizde ) dilerseniz Fatih de… Devamı »